سریع ترین راه های کسب درآمد از اینترنت | فیکس سایت

سریع ترین راه های کسب درآمد از اینترنت

سریعترین راه کسب درآمد از اینترنت

در این پست میخواهیم به شما چندتا از سریع ترین راه های کسب درآمد از اینترنت را معرفی کنیم.شاید دوست دارید در خانه پول در بیاورید ولی نمیدونید چگونه، حال ما به شما میگویم در سریع ترین زمان ممکن از اینترنت چه درآمدزایی هایی می توانید انجام دهید.

طبق گزارشی که از سایت nerdwallet.com به دستمان رسیده است در سال 2020 تقریبا 27 درصد خانوارهای آمریکایی از راه های اینترنتی به درآمدزایی رسیده اند.(اینجا ملاک مبلغ نیست)

نکات مهم قبل از شروع با سایت ها

قبل از اینکه شروع به مقاله ای سریع ترین راه های کسب درآمد از اینترنت کنید حالا از هر راهی که در پایین ذکر می شود بهتر است کمی در مورد آن راه مطالعه کنید.

مثال : فکر کنید شما نویسنده ای ماهری هستید و می خواهید در سایت های فریلنسرینگ کار کنید، بهتر است قبل از شروع به کار راهنمایی سایت را بخوانید و مثلا یادبگیرید که قیمت های نویسندگی به چه صورت می باشد.

آیا قیمت های نویسندگی به صورت صفحه ای می باشد، یا به صورت پروژه ای یا حتی به چه صورت قیمت گذاری می شوند و چیزهای که لازم است قبل از شروع به کار یاد بگیرید را مطالعه کنید.

سریع ترین راه های کسب درآمد از اینترنت با کار در سایت های فریلنسرینگ

در همه ای کشور ها، سایت های وجود دارند برای فریلنسرها، اما حالا شاید بگویید فریلنسرها چه کسانی هستند.باید به شما بگوییم که فریلنسرها افرادی هستند که به عنوان پاره وقت استخدام می شوند تا پروژه یا کاری را که کارفرمای آن یک نفر دیگر است را انجام بدهند.

یک نکته جالب هم این می باشد که خودم هم که دارم این مطلب را مینویسم یک نوع فریلنسر می باشم که به صورت دورکاری کارم نویسندگی و تهیه مطالب می باشد.

فریلسنرها دارای مهارت هایی مانند : نویسندگی، طراحی، ورود اطلاعات، بازاریابی، دستیار مجازی و… هستند.

حداقل سن نیاز : مثبت 13 سال

سرعت پرداخت : بر اساس سایت متفاوت، ولی حداقل یکی دو روز می باشد.

سریع ترین راه های کسب درآمد از اینترنت با کار در سایت های آموزشی

اگر شما دارای مهارت های مثل برنامه نویسی، زبان های چینی و انگلیسی و .. می باشد می توانید آن ها را آموزش بدهید.

در ایران نیز سایت های هستند که کارشان جذب افرادی می باشد که به صورت اینترنتی آموزش بدهند و شما بابته آموزش های اینترنتی که می گذارید درصدی از مبلغ رو به عنوان پورسانت به سایت واسط پرداخت می کنید.

مخصوصا الان که دیگر با کرونا سر و کار داریم، اکثره کارها اینترنتی و آنلاین شده است و کلاس های آموزشی نیز آنلاین می باشند.

الان دیگر تب و تابه آموزش های آنلاین بالا گرفته و همه شروع به سریع ترین راه های کسب درآمد از اینترنت می گردند.اگر شما هم چیزی را بلد هستید استارت این کار را بزنید. برای پیدا کردن این نوع سایت ها هم بهتر است در اینترنت سایت های آموزشی آنلاین و نوع تخصص خود را بنویسید و آن را جستجو کنید.

حداقل سن : 16 سال

سرعت پرداخت : بستگی به سایت

سریع ترین راه های کسب درآمد از اینترنت با شرکت در نظرسنجی ها

این روش خیلی در ایران هنوز جا نیافته است ولی اگر بخواهیم یک شرکت را معرفی کنیم می توانم شرکت دیجی کالا را معرفی کنم.

این شرکت ها به شما بابته شرکت در نظرسنجی مبلغی را خواهند داد، اما شاید بگویید چرا؟چون اینکه آنها دیتابیس یا پایگاه داده ای را جمع آوری کرده و سپس از اطلاعاتی که جمع آوری کرده اند نکاتی را برداشت می کنند که خیلی مهم می باشند و فروش خود را بیشتر و بهتر می کنند.

آستانه سنی : 13 به بالا

حداقل زمان : چند دقیقه

سرعت پرداخت : بر اساس سایت متفاوت

سریع ترین راه کسب درآمد از اینترنت با وبلاگ نویسی با هر موضوعی

این روش متاسفانه سریع ترین روش نمی باشد ولی روشی بسیااااار پردرآمدتر نسبت به تمام روش های گفته شده می باشد البته اگر واقعا اینکاره باشید.

شما با گذاشتن تایمی یکساعت تا 5 ساعته بستگی به ساعات خودتان در روز، می توانید بعده چند ماه ترافیکه خوبی را در سایت خود گرفته و با گذاشتن تبلیغ، ریپورتاژ آگهی و انواع روش ها کسب درآمد کنید.

و اگرم بعده مدتی تایم نداشتید میتونید با مبلغی نویسنده استخدام کرده و آن برای شما مطالب سایت را آماده و آپلود کند.سایت شما می تواند در هر زمینه ای که دوست داشته باشید، باشد.

مثال : رمان های عاشقانه، سایت های سرگرمی، سایت های دانلود، سایت های آموزشی ( در هر زمینه ای ) و… می تواند باشد.

زمان : حداااقل چند ماه برای جذب مخاطب

راه اندازی : به صورت رایگان با وبلاگ ، به صورت پولی با استخدام برنامه نویس

شروع کار : ایجاد مطلب منظم در هر روز

آستانه سنی : هرکسی که بتواند (جالب ترین قسمت برای افرادی که زیره 13 سال سن دارند)

سرعت پرداخت : بعد ایجاد مخاطب (حداقل چند ماه)

سریع ترین راه کسب درآمد از اینترنت با خرید و فروش کالاهای دست دوم

در این روش نیاز می توانید به دو روش کسب درآمد کنید.روش اول افرادی هستند که مهارتی مثل نجاری، جواهرسازی، گلدوزی، سفالگری، گلیم بافی و… دارند و افرادی که توی ساخت هیچکدام مهارتی ندارند یا افرادی که توی بازسازی آنها مهارت دارند.

روش کار بدین صورت می باشد که افرادی که در دسته اول هستند می توانند وسایل خود را مثل گلیم، سفال، mdf و… را ساخته و به عنوان جنس دسته اول بفروش برسانند و دسته ای دوم کسانی هستند که می توانند وسایل دسته دوم را خریده مثل مبل و آن ها را تمیز کرده و سر و گوشه آن ها را خوب بررسی می کنند و جنس را تمیزتر کرده و با قیمت بالاتری می فروشند.

خیلی از افرادی که پولدار شده اند، در ابتدا اینکار را خیلی انجام داده اند، مثلا رئیس شعبه های آیس پک زمانی جنس های دسته دوم خرید و فروش می کرد پس خود را دسته کم نگیرید و از همین الان شروع کنید.

اما برای اینکه شما بتوانید سریع ترین راه کسب درآمد از اینترنت را پیدا کنید، سایت ها و اپلیکیشن های مثل دیوار برای شما طراحی شده اند که می توانید آن ها را نصب و شروع به خرید و فروش کنید.

سریع ترین راه کسب درآمد از اینترنت با آپلود ویدیو

خداروشکر این روش در ایران و بقیه کشورها روشه مرسومی می باشد.در این روش فرد می خواهد فایل های که بیشتر علاقه دارد، مثل سرگرمی، ورزشی، اخبار یا… را آپلود کرده و کسب درآمد کند.اما چطوری ؟

ابتدا باید در یکی از سایت های که می خواهید از آپلود فایل در آن در سریع ترین راه کسب درآمد از اینترنت را داشته باشید، را پیدا کرده و ثبت نام کنید.نمونه خارجی آن ها یوتیوب می باشد ولی نمونه ایرانی آن ها آپارات و.. می باشند.

طرز کار این سایت ها بدین صورت می باشد که ابتدا شما در بازه ای زمانی که می خواهید مدتی فیلم آپلود می کنید و بعد از اینکه مدتی گذشت و مخاطب جذب کردید و کانال شما کانال معتبری شد، به ازای هر 1000 بازدید سایت به شما مبلغی را می دهد.اما شاید بگویید چرا؟

چون سایت های مثل آپارات یا یوتیوب، در زمانی که شما فیلم را آپلود می کنید و مردم آن را تماشا می کنند تبلیغاتی را برای نمایش می گذارد و زمانی که کانال شما در آن سایت بازدیدش بالا برود، این سایت ها درصدی از درآمد خودشان از آن تبلیغ را به شما می دهد که این روش در هر هزار بازدید از ویدیو شما می باشد.

مدت زمان درآمد زایی : حداقل چند ماه

پرداختی : بستگی به سایت یک الی سه روز

اینفئولنسر شدن در اینستاگرام

فکر نکنم بخواید این روش را خیلی توضیح بدم چون مطمئنا اکثرا با این روش اشنایی دارید ولی باز من توضیحاتی را به شما می دهم که بهتر و قوی تر کار کنید.

در ابتدا باید یک حساب اینستاگرام باز کنید، سپس شروع به گذاشتن پست و استوری های روزانه کنید و بعد از مدتی که رشد کردید حال می توانید برای خود تبلیغات بگیرید و از تبلیغات کسب درآمد از اینترنت را داشته باشید.

خیلی ها از انواع کشور ها و مخصوصا کشوره خودمان ایران، از این روش کسب درآمد های بزرگی کرده اند در حدی که افرادی که پیجشان بسیار بزرگ می باشد، درآمد روزانه 10 تا 30 میلیونی دارند.مثلا یک تبلغ استوری 15 ثانیه ای در شب نزدیک به 3 میلیون هزینه در بر خواهد داشت که اگر شما سه تا تبلیغ 3 میلیونی در روز بگیرید می شود 9 میلیون درآمد در یکروزززز! البته همه ای این ها ثمره ای تلاش و پشتکار مستمر می باشد.

  • سریع ترین راه کسب درآمد از اینترنت به وسیله فروش فایل یا عکس های خود

خب ابتدا بگوییم که میخواستم در این مطلب بنویسم فروش عکس های خود ولی گفتم توضیح کلی در این زمینه بدهم بهتر می باشد.

در این روش نیز که خیلی مرسوم می باشد شما انواع فایل ها و اطلاعاتی که مهم می باشد را می توانید در اینترنت به فروش برسانید آن هم به صورت آنلاین، در ابتدا می توانید در سایت های که فروشگاه های آنلاین دارند مثل فایل سل ثبت نام کنید.

سپس فایل های که کپی رایت نباشند را در آن ها آپلود کرده و قیمتی را برای آن ها گذاشته و دنبال جذب مخاطب باشید، البته ذکر شود که خوده سایت نیز مخاطب های را به سایت شما معرفی می کند.

اجاره اتاق یا ویلای خود

در این روش ابتدا می توانید در سایت های مثل علی بابا، جاباما یا… که نمونه های ایرانی این روش می باشد ثبت نام کرده و سپس اگر اتاق یا ویلایی دارید آن ها را اجاره دهید.

روش این کار بسیار راحت می باشد، فکر کنید شما یک ویلا یا اتاقی در یک منطقه روستایی یا توریستی دارید که از آن استفاده نمی کنید و در اینجا فقط کافیست چندتا عکس بگیرید و آن را برای اجاره روزانه یا ماهانه یا سالانه بگذارید و لذت سریع ترین راه کسب درآمد از اینترنت را بچشید.

سوالات متداول

آیا کسب درآمد از اینترنت، قابل اطمینان می باشد ؟

بله، زیرا خیلی از سایت ها به واسطه ای اینترنتی رشد کرده ای و مخصوصا در دوره ای کرونا خیلی از کسب و کار ها روی به اینترنت اورده اند.

آیا سایت های فریلنسرینگ قابل اطمینان می باشند ؟

این یک سوال کلی می باشد و بستگی به سایت و نماد اعتماد آن ها دارد و اگر دارای نماد اعتماد می باشند پس احتماله زیاد انها قابل اطمینان می باشند.

آیا نویسندگی در خانه نیز درامد خوبی دارد ؟

این سوال بستگی به هزینه ها و درامد های خودتان دارد ولی اگر خیلی حرفه ای و تیکه تیکه ان را به عنوان شغل دوم ادامه دهید بعد چندسال میبینید که یک نویسنده ای حرفه ای شده اید که درآمدتان با درامد کارمندی یکی می باشد.

روش های پرداخت از اینترنت به چه صورت می باشد ؟

روش های پرداخت بستگی به نوع درامد شما دارد ولی اکثرا به حساب بانکی شما از طریق شما شبا کارت بانکی شما واریز می شود.

سخن پایانی

ما در این مطلب برای شما 9 روش برای سریع ترین راه کسب درآمد از اینترنت را بیان کرده ایم که روش های پرداختی آن ها حداقل یکروزه یا نهایت دو روز می باشند و بعضی از آن ها روش های کاملا راحتی می باشند اما نکته مهمی که باید به آن بپردازیم، این می باشند که همه ای این روش ها شاید راحت باشند ولی نیاز به پیش زمینه های دارند که شما باید آن ها را یاد بگیرید.

مثلا اگر شما میخواهید نویسندگی را شروع کنید با بازنویسی مطالب کپی می توانید استارت و شروع کارتان را بزنید و بعد خود انقدر مطالعه کرده اید و متن نوشته اید که شروع به نویسندگی اختصاصی می کنید و درآمد خود را دو الی سه برابر نسبت به شروع کار خود می کنید، پس همیشه پشتکار را در ذهن خود داشته باشید.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
کسب درآمد از طریق تولید پادکست

کسب درآمد از تولید پادکست

 پادکست (podcast) چیست؟ و چگونه به کسب و کار ما کمک می کند؟ پادکست توانسته در دنیای دیجیتال راهی برای…

بیشتر بخوانید
شغل های پردرآمد برای خانوم ها

شغل های اینترنتی برای خانم ها با درآمد بالا

با سلام و درود به شما بازدیدکنندگان گرامی قرار است در این مطلب در مورد شغل های اینترنتی برای خانم…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *