خدمات کمپین های تبلیغاتی ⭐️ طراحی سایت اختصاصی فیکس سایت

اهمیت استراتژی کمپین برای کسب‌وکار‌ها

اکنون اهمیت حضور در شبکه‌های اجتماعی و طراحی استراتژی دیجیتال برای هیچ‌یک از کسب‌وکارها پوشیده نیست. زیرا رشد آگاهی برند و طراحی پست تاثیرگذار در این شبکه‌ها، هرگز بدون طراحی یک کمپین بازاریابی شبکه اجتماعی ممکن نخواهد بود.

برای طراحی این کمپین بازاریابی باید ابتدا هدف را مشخص کرد. بنابراین پیش از طراحی استراتژی‌های کمپین سوشال مدیا، باید برای هر کسب‌وکاری، هدف را به‌صورت شفاف تعیین کرد. همچنین باید به برخی پرسش‌ها پاسخ داد. مثلا هدف از طراحی کمپین بازاریابی چیست و کارآیی فعالیت شما در فضای مجازی به چه صورت خواهد بود؟

علاوه بر اهداف، در مراحل بعد نیز باید طراحی راهبردهای کمپین شبکه‌های اجتماعی طبق وضعیت موجود، پژوهش مخاطب شناسی، طراحی و تولید محتوای با کیفیت و ارزیابی مداوم و بدون وقفه را به عنوان پنج گام این طراحی مورد توجه قرار دهید.

تاثیر کمپین‌های دیجیتال کسب‌وکار

امروزه اغلب فعالیت‌های موجود، در جامعه دیجیتالی شده وبرهمین مبنا دنیای دیجیتالی اقتضائات جدیدی برای افراد و کسب‌وکارها بوجود آورده است. برای استفاده کسب‌وکارها از امکانات دیجیتال، داشتن برنامه‌ای برای بازاریابی، بیش از هرچیزی اهمیت پیدا می‌کند چون تعداد رقبا هر روز افزون‌تر و در نتیجه موفقیت در این شرایط دشوارتر از قبل خواهد شد.

در این وضعیت استفاده صحیح از امکانات و ویژگی دنیای دیجیتال، میزان موفقیت را افزون‌تر می‌کند. در این شرایط نداشتن برنامه مدون و درست که بتواند اهداف و ابتکارت‌تان را به درستی بیان کند، از مشکلات بازاریابان دیجیتال است.

برای رسیدن به این اهداف راه‌اندازی کمپین دیجیتال مارکتینگ می‌تواند راهی برای رفع این مشکلات در نظرگرفته شود. در کمپین بازاریابی، هدف اصلی بازاریابی دیجیتال برنامه‌ریزی می‌شود. این هدف می‌تواند از رشد آگاهی از یک محصول جدید یا دریافت واکنش ازمشتری شروع و تا رسیدن به مشتری به شیوه‌های مختلف و بهره بردن از مجموعه رسانه مانند ایمیل، تبلیعات چاپی، تلویزیونی یا رادیویی ادامه پیدا کند. همچنین قادر خواهید بود یک کمپین بازاریابی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، توییتر یا یوتیوب برای به اشتراک گذاشتن بهترین عملکرد کسب‌وکارتان پیاده کنید.

ارزیابی کمپین‌های دیجیتال رقبا

تحلیل و آنالیز کمپین دیجیتال مارکتینگ کسب‌وکار شما، یک موضوع حیاتی محسوب می‌شود و درواقع آژانس دیجیتال مارکتینگ شما با آنالیز رقبایتان؛ رقبای برتر آنلاین و غیرآنلاین شما را مورد بررسی قرار می‌دهد. 

تحقیق و بررسی رقبا از طریق آژانس دیجیتال مارکتینگ به موضوعاتی مانند ارزیابی استراتژی شما درمقایسه با رقبا، شناسایی نقاط ضعف استراتژی رقبا، پیداکردن فرصت‌های استراتژی‌ها، بازاریابی آنلاین و شناسایی مخاطبان هدف رقبا می‌پردازد. درنتیجه آنالیز کمپین دیجیتالی مارکتینگ کسب‌وکار شما، به ایجاد یک برنامه کامل بازاریابی آنلاین منتهی می‌شود.

در مجموع آژانس دیجیتال مارکتینگ بدون تحلیل رقبا قادر نخواهد بود توصیه‌های موثر و عملی برای راهبرد بازاریابی آنلاین ارائه کند. بنابراین موضوع مذکور حاکی از اهمیت وجود تحلیل رقبا دراین زمینه به است.

ایده‌پردازی برای اجرای کمپین

ایده‌پردازی از ارکان هر رویداد تبلیغاتی محسوب می‌شود. با این نگاه، هر گونه تبلیغات و اطلاع‌رسانی، در گام نخست نیازمند استراتژی است. استراتژی راه درست را برای ایده‌پردازی، انتخاب رسانه و حصول به پیامی که مخاطب هدف باید از برند کسب کند، بیان می‌کند یعنی مشخص می‌کند چه چیز را، در چه موقعی، چطور و به چه فردی بگوییم.

بعداز روشن شدن استراتژی، تیم ایده‌پردازی به برگزاری نشست اقدام می‌کند تا به بازگویی ساده و قابل درک موضوعات نوشتاری، بصری و تبلیغاتی مناسب از پیام بپردازد. در نتیجه ایده‌ها طبق بودجه کارفرما، مدت زمان تولید محتوا، زمان مناسب اجرای طرح، محدودیت‌ها وامکانات رسانه‌های منتخب؛ پالایش شده تا ایده‌های نهایی به تایید کارفرما برسد.

چرا کمیپین های تبلیغاتی با فیکس سایت ؟

تمــرکز بر کانورژن

برای ما مهم است که براساس کانورژن (Conversion-Based) و بهبود نرخ تبدیل تبلیغات را انجام دهیم نه صرفا برای افزایش ترافیک ورودی به سایت. بر همین اساس، هزینه تبلیغات را برای کسب و کارها بهینه‌سازی می‌کنیم. در تبلیغات، اهداف و kPIs را مشخص می‌کنیم و براساس آن‌ها، تنظیمات کمپین را انجام می‌دهیم.

بــهینه‌سازی کمپین

توانایی جدی ما در بهینه‌سازی کمپین‌های است. فعالیت‌های بهینه‌سازی کمپین شامل انتخاب هوشمندانه کیوردها، Page Quality ،CTR ،Ad Relevance ،Page Experience و ده‌ها آیتم دیگر است که به بهبود امتیاز کیفی تبلیغات منجر می‌شود و در نهایت باعث تاثیر مستقیم در کاهش هزینه‌ها خواهد بود. به تجربه، می‌توان بسیاری از کمپین‌ها را بین 20 تا 60 درصد بهینه کرد که تقریبا به همین میزان هزینه‌ها کاهش خواهند یافت

آزمــون‌های A/B Test

برای بهبود نرخ تبدیل (CRO) و بهینه‌سازی کمپین تبلیغاتی، معمولا پس از مدت یک ماه از شروع پروژه، شروع به انجام A/B تست می‌کنیم. این فعالیت حتی برای کسانی که از دیجیتال مارکتینگ چیز زیادی نمی‌دانند، می‌توان هیجان‌انگیز باشد. ما با همکاری تیم UX سایت، آزمون‌های A/B تستی را انجام می‌دهیم تا به Best Practice برسیم. این آزمون‌ها شامل تغییر فرم صفحات فرود، نوشته‌ها، دکمه‌های CTA و موارد دیگر است.

طراحی و تدوین استراتژی کمپین

بهره‌مندی از کمپین تبلیغاتی موفق ازجمله اولویت‌های اصلی کسب‌وکارها محسوب می‌شود. در این کمپین به این موضوعات پرداخته می‌شود که تبلیغ هدفمند و تاثیرگذار چگونه، کجا و برای چه فرد و جامعه‌ای انجام گیرد. علاوه‌براین، این کمپین به این پرسش پاسخ می‌دهد که چه میزان بودجه برای این کمپین تبلیغاتی لازم است و نتیجه دلخواه به چه شکل در خواهد آمد.

متخصصان حرفه‌ای این بخش به این دغدغه‌ها به طور کاملا حرفه‌ای با بهره‎گیری ازدانشی بالا و به صورت تیمی جواب خواهند داد.

وقت، طلا است

برنامه‌ریزی و زمان‌بندی اجرای کمپین یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های کسب‌وکارهای اینترنتی محسوب می‌شود. در بخشِ، هیچ فعالیت و کسب‌وکاری بدون برنامه‌ریزی موفق نخواهد شد و توسعه و رونق آن متوقف خواهد شد. موضوع دیگر زمان است که اهمیت خاصی در بحث کمپین کسب‌وکارهای اینترنتی دارد.

وقت طلا است یعنی باید از زمان به بهترین نحو برای بازاریابی و رقابت استفاده کرد. پاسخگویی به بازخوردها در زمان کوتاه، قدم بزرگی برای کسب موفقیت در بازار محسوب می‌شود. در مجموع کمپین بازاریابی هنگامی به موفقیت خواهد رسید که به موضوع زمان و وقت اهمیت قائل شود و از کمترین زمان، بهترین استفاده را ببرد.

40870470

اجرای دقیق کمپین

کمپین‌های تبلیغاتی موفق باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد و اصولا ساختار و قابلیت‌های این کمپین‌ها چگونه باید باشد؟ در واقع کمپین تبلیغاتی دارای راهبرد منسجم و هدفمند است که در شبکه‌های اجتماعی برای رسیدن به نتایج مدنظر کسب‌وکارها مثل بالابردن آگاهی از برند، رشد فروش و ارتقای تعامل با بازار هدف انجام می‌گیرد.

این اهداف به آسانی می‌تواند به کمک یک کمپین تبلیغات کارآمد، حاصل شود. چنان‌چه درصدد راه‌اندازی یک کمپین تبلیغاتی برای کسب‌وکار خود هستید حتما با یک متخصص رسانه مشورت بگیرید. در صورتی‌که تصمیم دارید از روش‌های تبلیغات آنلاین بهره ببرید، مشورت گرفتن از یک آژانس دیجیتال مارکتینگ به عنوان متخصص بازاریابی و تبلیغات آنلاین، بهترین انتخاب برای رسیدن به این هدف خواهد بود.

گزارش‌گیری از کمپین

پس از راه‌اندازی کمپین نیاز دارید که بدانید کمپین شما در چه وضعیتی قرار دارد؟ چقدر هزینه کرده یا نمایش تبلیغ شما چندبار انجام شده و همچنین تعداد ورودی‌های شما چقدر بوده است. علاوه بر این نمی‌دانید که چه امتیازی کسب کرده‌اید یا چقدر باید هزینه بپردازید تا فروش‌ شما افزایش یابد؟

گوگل‌ادز سیستم مدرنی برای تدوین گزارش و گزارش‌گیری در اختیار دارد و جزییات کامل و دقیقی از شرایط کمپین‌های‌تان را به شما ارائه می‌دهد.

اگر به دنبال طراحی کمپین‌های تبلیغاتی و برندینگ هستید می‌توانید به کارشناسان فیکس سایت در ارتباط باشید. کارشناسان ما پس از دریافت درخواست مشاوره شما، در کمترین زمان با شما تماس می‌گیرند و به سوالات شما پاسخ خواهند داد.