بهترین افزونه انجمن ساز وردپرس⭐️ طراحی سایت اختصاصی فیکس سایت

بهترین افزونه انجمن ساز وردپرس

شاخص انجمن ساز وردپرس

بهترین افزونه انجمن ساز وردپرس، افزونه وردپرس متشکل از یک سیستم عامل قوی مدیریتی (سی ام اس) بهرمند بوده که میتواند برای ساختن وبلاگ و وبسایت ها بوده و شما به راحتی میتوانید مراحل ایجاد سایت را انجام دهید. در ادامه بر اساس تجربه های طولانی کسب شده تیم فیکس سایت بهترین افزونه های وردپرس ، توضیحاتی به شما عزیزان خواهیم داد .

بهترین افزونه انجمن ساز وردپرس

در این مسیر شما باید محتواهای باکیفیت تولید کنید که نظر کاربران را جلب کند تا باعث شود بازدید وب سایت شما افزایش یابد . و اما برای کسانی که نمی توانند محتوای باکیفیت تولید کنند و باید با ایجاد یک انجمن آنلاین در وب سایت کاری خود می توانید سریع تر به هدف خود برسید. در این مقاله ما سعی داریم بهترین افزونه انجمن ساز وردپرس را بررسی و توضیحات کاملی در اختیار شما قرار می دهیم پس تا پایان این مقاله مارا همراهی کنید .

بهترین افزونه انجمن ساز وردپرس
بهترین افزونه انجمن ساز وردپرس

انجمن Online چیست ؟

انجمن های Online به افرادی می گویند که از طریق ابزار های مختلف دیجیتالی با یکدیگر در ارتباط بوده و می توانند برای موضوعی به طور مجزا نظرات خود را اعلام کنند .

انجمن Online
انجمن Online

آیا افزونه وردپرس برای تولید انجمن ها جای مناسبی است؟

در ابتدای این مقاله گفتیم که وردپرس از یک سیستم عامل قوی و مجهز استفاده می کند که می توانید با استفاده از وردپرس یک انجمن آنلاین را در کمترین زمان و ساده ترین راه ها ایجاد کنید . از کارآمدی افزونه وردپرس این است که شما می تواند از پلاگین ها برای خاص تر شدن انجمن آنلاین خود استفاده کنید . برخی از این فیلد های خاص عبارتند از :

 • ثبت نام ، ثبت پنل کاربری
 • عضویت ویژه برای کاربران VIP
 • ارتباط افراد با یکدیگر و تعامل با هم در انجمن
 • چت VIP
 • فرستادن پیام به افراد VIP و معمولی

این مواردی که در قسمت بالا نام برده شد به صورت پیش فرض در افزونه وردپرس نبوده و شما می توانید از افزونه های دیگر برای سایت خود استفاده کنید .

مزایای استفاده از مجموعه های آنلاین در کسب و کارها

امروز با بیشتر شدن شبکه های مختلف اجتماعی معمولا سایت ها از چشم کاربران افتاده و برای افزایش و پابندی مشتریان باید از راه های دیگر اقدام نمائید. دارندگان سایت ها باید از شبکه های اجتماعی هم استفاده کنند تا مشتریان را از دست ندهید و سعی کنید که فعالیت هایی انجام دهید، تا کاربران بیشتر با هم تعامل داشته باشند.

در این صورت میتوان گفت انجمن های آنلاین می تواند ترافیک سایت شما را افزایش دهد. پس باید شما تمام فعالیت هایی که انجام دهید را در انجمن ها ، شبکه های اجتماعی قرار دهید تا همه مشتریان از فعالیت های شما آگاه شوند . یکی دیگر از بهترین مزایای استفاده از انجمن های آنلاین این است که افراد مدت زمان بیشتری را در سایت شما بوده و شما بیشتر با محتوای هایی که تولید می کنید کاربر را درگیر می کنید . در این صورت افراد زمان بیشتری برای تماشای محتوای شما می گذارند و می توانند بایکدیگر بیشتر تعامل داشته و باعث می شود اعتبار سایت شما افزایش یافته و این امر می تواند سود کسب و کار شما را افزایش دهد.

معرفی بهترین افزونه انجمن ساز وردپرس

شما با انجمن های انلاین می توانید ارزش کسب و کار خود را افزایش دهید. افزونه انجمن ساز وردپرس به شما کمک می کند تا نیاز های خود را برطرف نمائید و شما دیگر نیاز ندارید از سیستم های مدیریتی متفرقه استفاده کنید . در ادامه مقاله بهترین افزونه انجمن ساز وردپرس را برای شما نام می بریم و هر یک را به طور جداگانه توضیح می دهیم .

 1.  افزونه ساخت و مدیریت bbpress
 2. افزونه ایجاد شبکه اجتماعی buddypress
 3. افزونه فروم wpforo
 4. افزونه پرسش و پاسخ sabai discuss
افزونه ساخت و مدیریت bbpress
افزونه ساخت و مدیریت bbpress

افزونه ساخت و مدیریت bbpress

افزونه ساخت و مدیریت انجمن ساز وردپرس از بهترین افزونه های انجمن ساز وب سایت وردپرس بوده . تیم فیکس سایت این افزونه را پیشنهاد می کند برای اینکه تیم پشتیبان این افزونه خود وردپرس است. این افزونه از قلب وردپرس تشکیل شده است و مطابق با استاندارد های وردپرس کد نویسی شده است. این افزونه در سال 2011 شروع به فعالیت نمود و توانست جای خود را بین دارندگان سایت ها باز کند و از این افزونه به آسانی استفاده نمایند. داشبورد مدیریت افزونه bbpress مشابه وردپرس بوده و شما می توانید رایگان از این افزونه بهرمند شوید .

افزونه ایجاد شبکه اجتماعی buddypress
افزونه ایجاد شبکه اجتماعی buddypress

افزونه ایجاد شبکه اجتماعی buddypress

از دیگر افزونه های انجمن ساز وردپرس می توانیم افزونه ایجاد شبکه اجتماعی buddypress را معرفی نمائیم . از این افزونه میتوانید در قسمت ساخت شبکه های اجتماعی که دارای ویژگی های خاص بوده استفاده کنید . دیگر ویژگی های افزونه buddypress ایجاد صفحه پروفایل ، مسیر های فعالیت، پیام های vip ، گروه های تعاملی و دیگر موارد بوده که این از ویژگی های اصلی این افزونه است.

استفاده از این افزونه خیلی راحت بوده و میتوانید مانند وردپرس با آن کار کنید و کاملا تمام ویژگی های افزونه buddypress رایگان است. مهترین بخش این افزونه این است که شما می توانید افزونه buddypress را با افزونه bbpress جفت سازی کنید و این قابلیت فعالیت شما را 100% افزایش می دهد .

افزونه فروم wpforo

یکی از افزونه هایی است که در حال حاضر و در آینده باید بسته به نیاز شما را به هدفتان برساند . این افزونه درحال حاضر 14 سال در حال توسعه بوده تا نیاز شما را برطرف نماید .افزونهwpforo این قابلیت را دارد که انجمن های خود را به طور خصوصی و عمومی ایجاد نمائید؛ این افزونه به شما این امکان را می دهد که با سبک ها و رنگهای مختلف انجمن را شخصی سازی کنید .

افزونه پرسش و پاسخ sabai discuss
افزونه پرسش و پاسخ sabai discuss

افزونه پرسش و پاسخ sabai discuss

از دیگر افزونه های کار آمد وردپرس می توان از sabai discuss نام برد .این افزونه از جدیدترین استاندارد انجمن ها استفاده نمائید و از ویژگی های اصلی این افزونه می توانید بین کاربران فیلد های پرسش و پاسخ را اعمال کنید تا تا کرابران با هم تعامل داشته باشند .گاها پیش آمده که در این تعامل ها پرسش و پاسخ کسب و کار های نوپای جدیدی برپا شده و می توانید از این راه ترافیک سایت خود را افزایش دهید . افزونه sabai discuss این قابلیت را دارد که شما چندین انجمن را در سایت خود اضافه نمائید . انجمن های اضافه شده کاملا با این افزونه مچ بوده و شما می توانید از طریق تلفن همراه هوشمند اطلاعات را بازدید نمائید .

نکاتی برای ایجاد بهترین افزونه انجمن ساز وردپرس

 • هدف مشخصی را تعیین کنید
 • کنترل و مدیریت انجمن
 • با کاربران در ارتباط باشید و از بازخوردها به نحو احسن استفاده کنید

هدف مشخصی را تعیین کنید

قبل از ایجاد انجمن باید هدف خود را مشخص نمائید و سپس شروع به ایجاد انجمن نمائید، بعضی از این هدف ها در قسمت پایین نام برده شده است.

 1. انجمن کارآفرینان
 2. انجمن های نویسندگان
 3. انجمن فروشگاه های دیجیتال مارکتینگ
کنترل و مدیریت انجمن
کنترل و مدیریت انجمن

کنترل و مدیریت انجمن

در این بخش افراد باید به کاربران جدید الورود خوش آمد گویی کنند و در بحث ها نظرات خود را اعلام نمائید ودر بعضی از اوقات باید از نظرات غیر مرتبط برخورد نماید . نمونه از کارهایی هست که باید در انجمن ها انجام دهید.

با کاربران در ارتباط باشید

تنهای کاری که باید در این بخش انجام دهید این است که با خونسردی کامل به انتقاد ها جوای دهید حتی اگر مثبت یا منفی باشند .

سخن پایانی

معمولا دارندگان سایت به انجمن ها نیاز دارند تا کاربران زمان بیشتری در سایت بوده و درآمد بیشتری از این راه کسب کنند . مقاله بهترین افزونه انجمن ساز وردپرس توسط تیم فیکس سایت برای افزایش ترافیک سایت نوشته شده و در این مقاله بهترین افزونه ها برای شما نام برده و توضیح دادیم از صبر و شکیبایی شما کاربرگرامی سپاسگذاریم و شما میتوانید نظرات خود را برای ما ارسال نمائید.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
بهترین افزونه بکاپ گیری

بهترین افزونه بکاپ گیری

شما هم از آن دسته از افرادی هستید که از بک آپ نگرفتن سایتتون ضربه خوردید؟ یا نه! پیشگیری بهتر…

بیشتر بخوانید
عکس شاخص best-wordpress-security-plugins

بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

افزایش امنیت وردپرس یکی از مهمترین مباحثی است که هر کاربر وردپرسی باید به آن دقت کافی را داشته باشد!…

بیشتر بخوانید
تصویر شاخص افزونه فرم ساز

بهترین افزونه فرم ساز وردپرس

همانطور که می دانید داشتن یک فرم تماس یا هر نوع دیگر برای تعامل با کاربران بسیار مفید بوده و…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *