بهترین افزونه های صدور فاکتور وردپرس⭐️ طراحی سایت اختصاصی فیکس سایت

بهترین افزونه های صدور فاکتور وردپرس

shakhes 2000

بهترین افزونه های صدور فاکتور وردپرس ، خب در این مقاله میخواهیم در مورد بهترین افزونه های صدور فاکتور وردپرس صحبت کنیم شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از بهترین افزونه های وردپرس به مقالات قبلی تیم فیکس سایت مراجعه کنید و نیاز های خود را در حیطه سئو برطرف نمائید.

fa
بهترین افزونه های صدور فاکتور وردپرس

بهترین افزونه های صدور فاکتور وردپرس

یک وب سایت فروشگاهی آنلاین باید برای مشتریان فاکتور خرید در نظر بگیرد ، این اقدام می تواند روی فروش و کارکرد شما تاثیر داشته باشد.

شما باید از درگاه های امن برای خرید مشتریان استفاده کنید در این صورت مشتریان به شما اعتماد می کنند . معمولا مشتریان فروشگاه های آنلاین به جزئیات سایت بیشتر توجه نموده و شما باید از راهکارهایی استفاده کنید که مشتریان بیشتر به شما اعتماد کنند . در این صورت شما لازم دارید تا بهترین افزونه های صدور فاکتور وردپرس را شناسایی و از دقیق ترین و کارآمد ترین افزونه بر روی سایت وردپرسی خود استفاده نمائید.

آیا نیاز بوده از افزونه های صدور فاکتور برای وردپرس استفاده کرد؟

معمولا افراد برای تضمین دادن خرید یا فروش جنسی در کل جهان از فاکتور استفاده می کنند ، پس در این صورت در هر خرید و فروش صدور فاکتور الزامی بوده و نیاز است که شما هم در فضای دیجیتال مارکتینگ از فاکتور استفاده کنید. فاکتور های آنلاین که در فضای دیجیتال مارکتینگ استفاده می شود از بهترین افزونه های صدور فاکتور وردپرس بوده و می تواند در این بخش سرعت عمل و اعتبار شما را افزایش داده و شما می توانید با خیال راحت اقلام خود را بفروشید .

فاکتور های رسمی در کشور ایران نمی توانند از قانون های جدید مالیاتی فرار کنند و باید مبلغی را برای مالیات در نظر بگیرید .

کارایی و مزیت افزونه های وردپرس
کارایی و مزیت افزونه های وردپرس

کارایی و مزیت ، بهترین افزونه های صدور فاکتور وردپرس

شما میتوانید برای ثبت فاکتور از افزونه های قابل اسفاده دیگری استفاده کنید. ولی تیم فیکس سایت بهترین افزونه های صدور فاکتور وردپرس را به شما پیشنهاد می کند و در ادامه شما بیشتر با ویژگی های منحصر به فرد این افزونه آشنا می شوید.

  • استفاده از درگاه های مختلف پرداخت
  • گزارش دهی کسر امور مالیاتی
  • دارابودن پنل مخصوص برای همه امورات
  • سیستم پشتیبانی کارت های اعتباری
  • تنظیم برای یادآوری و خرید

و خیلی دیگر از عواملی که به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن نیاز مشتریان خود را برطرف نمائید و از همه مهمتر این است که مشتریان به شما اعتماد می کنند .

افزونه صدور فاکتور وردپرس بهترین انتخاب

 در مرحله اول شما یکی از افزونه ها صدور فاکتور وردپرس را انتخاب نمائید. در قدم اول شما باید نسب به کارایی افزونه های صدور فاکتور وردپرس را انتخاب کنید و باید دقت کنید که شما برای چه میزان معادلاتی در وب سایت شما انجام می شود.در قدم دوم باید بدانید که وب سایت شما چه نوع فاکتوری نیاز دارد؛ آیا افزونه های صدور فاکتور وردپرس می تواند نیاز شما را برطرف کند. برای انتخاب بهترین افزونه های صدور فاکتور وردپرس شما می توانید از کارشناسان تیم فیکس سایت مشاوره رایگان دریافت کنید .

معرفی برند های بهترین افزونه های صدور فاکتور وردپرس

در قسمت های بالا این مقاله در رابطه با نیازهای شما در مورد صدور فاکتور و دیگر عواملی که به صدو فاکتور نیاز دارد را به طور کامل توضیح دادیم .در این ثسمت از مقاله ما قصد داریم برندهای بهترین افزونه های صدور فاکتور وردپرس را برای شما به طور کامل توضیح دهیم پس تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید .

  1. افزونه ووکامرس ifact
  2. افزونه ووکامرس woofactor
  3. افزونه پیش فاکتور ووکامرس و رسید ساز آرما
معرفی برند ها
معرفی برند ها

افزونه ووکارمس ifact

این افزونه توسط مهندسین ایرانی طراحی شده و شما میتوانید از طریق این لینک نسخه فارسی آن را تهیه کنید.

افزونه آی فکت یک ویژگی خیلی بزرگی دارد که شما می توانید بر روی هر وب سایتی آن را استفاده کنید . برخی دیگر از ویژگی های افزونه ifact عبارتند از :

شخصی سازی فاکتورنمایش اعداد سفارش به صورت بارکد
بهره گیری از تقویم شمسیارسال فاکتور به ایمیل کاربران
مسنجر فعالنمایش کد پستی
دانلود فاکتور توسط کاربرارائه پیش فاکتور

و خیلی دیگر از تغییراتی که شما می خواهید بر روی فاکتور های خود انجام دهید وجود داشته و به راحتی هم کاربر و هم مشتریان می توانند مراحل خرید و فروش را انجام دهند .

برای ثبت سفارش افزونه ووکارمس ifact اینجا را کلیک کنید .

افزونه ووکامرس woofactor

 این افزونه یکی از پرفروش ترین و کار آمد ترین در نوع خود بوده و می تواند تمام نیاز های شما را برطرف نماید . این افزونه هم توسط مهندسین ایرانی تهیه شده و بهتر از نمونه ها خارجی بوده و تیم فیکس سایت افزونه woofactor را به شما پیشنها می کند .

افزونه woofactor روی نسخه 3.1 به بالا ووکامرس قابل دسترس بوده و اگر افزونه ووکارمس شما نسخه قدیمی باشد نمی توانید از آن استفاده کنید . برخی از کارایی ویژه افزونه woofactor :

پشتیبانی با تاریخ شمسیاستفاده از بارکد به جای اعدادفیلد شماره سفارش
شخصی سازی قسمت محصولاتفیلد نمایش تصویر محصولاتپیشوند و پسوند شماره سفارش

در این افزونه شما می توانید مثل افزونه ifact تمام قسمت های مجزای فاکتور را شخصی سازی نمائید .

برای ثبت سفارش افزونه ووکارمس woofactor اینجا را کلیک کنید

افزونه پیش فاکتور ووکامرس و رسید ساز آرما

همانطور که از عنوان این افزونه مشخص شده شما می توانید قبل از خرید نهایی به مشتریان خود پیش فاکتور ارائه می دهید. این افزونه قابلیت چاپ پیش فاکتور را هم در اختیار کاربران قرار داده و این افزونه توانایی ارسال پیش فاکتور به صورت ایمیل و پیامک را دارد. پس از نصب این پیش فاکتور از این پس مشتریان می توانند تقاضای پیش فاکتور نموده و آن را به صورت راه های ارتباطی که در قسمت بالا نام بردیم دریافت نمایند. مدیران وب سایت می توانند در صورت لزوم با شخصی سازی های موجود پیش فاکتور را  ه فاکتور های قابل پرداخت تبدیل نمایند.

ارسال پیامکتغییر وضعیتشخصی سازی vip
چاپ پیش فاکتورساخت پیش فاکتور vipبهره گیری از تقویم شمسی

این موارد قسمتی از ویژگی های اصلی افزونه پیش فاکتور ووکامرس و رسید ساز آرما بوده و شما میتوانید از طریق این لینک افزونه مورد نظر را خریداری نمائید .

سخن پایانی

این مقاله توسط تیم فیکس سایت طراحی شده و ممنونیم که ما را تا پایان این مقاله همراهی نمودید. تمام فروشگاه آنلاین و دیجیتال مارکتینگ ها برای جذب مشتری حتما باید از فاکتور و پیش فاکتور استفاده نمایند . پس مشتریان با خیالت راحت مراحل خرید را انجام می دهند ؛ در این مقاله ما بهترین افزونه های صدور فاکتور وردپرس را برای شما نام بردیم و هر کدام را به طور مجزا توضیح دادیم . کاربر گرامی شما می توانید بهترین افزونه های وردپرس را هم مطالعه نمائید تا علم خود را افزایش دهید.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
بهترین افزونه بکاپ گیری

بهترین افزونه بکاپ گیری

شما هم از آن دسته از افرادی هستید که از بک آپ نگرفتن سایتتون ضربه خوردید؟ یا نه! پیشگیری بهتر…

بیشتر بخوانید
عکس شاخص best-wordpress-security-plugins

بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

افزایش امنیت وردپرس یکی از مهمترین مباحثی است که هر کاربر وردپرسی باید به آن دقت کافی را داشته باشد!…

بیشتر بخوانید
تصویر شاخص افزونه فرم ساز

بهترین افزونه فرم ساز وردپرس

همانطور که می دانید داشتن یک فرم تماس یا هر نوع دیگر برای تعامل با کاربران بسیار مفید بوده و…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *