خدمات ادورز گوگل ⭐️ طراحی سایت اختصاصی فیکس سایت

چرا تبلیغات گوگل ادز با فیکس سایت ؟

تمــرکز بر کانورژن

برای ما مهم است که براساس کانورژن (Conversion-Based) و بهبود نرخ تبدیل تبلیغات گوگل را انجام دهیم نه صرفا برای افزایش ترافیک ورودی به سایت. بر همین اساس، هزینه تبلیغات گوگل را برای کسب و کارها بهینه‌سازی می‌کنیم. در تبلیغات گوگل، اهداف و kPIs را مشخص می‌کنیم و براساس آن‌ها، تنظیمات کمپین گوگل ادز را انجام می‌دهیم.

بــهینه‌سازی گوگل ادز

توانایی جدی ما در بهینه‌سازی کمپین‌های گوگل ادز است. فعالیت‌های بهینه‌سازی گوگل ادز شامل انتخاب هوشمندانه کیوردها، Page Quality ،CTR ،Ad Relevance ،Page Experience و ده‌ها آیتم دیگر است که به بهبود امتیاز کیفی تبلیغات گوگلی منجر می‌شود و در نهایت باعث تاثیر مستقیم در کاهش هزینه‌ها خواهد بود. به تجربه، می‌توان بسیاری از کمپین‌ها را بین 20 تا 60 درصد بهینه کرد که تقریبا به همین میزان هزینه‌ها کاهش خواهند یافت

تسلــط به امکانات جدید گوگل ادز

تیم ما تشنه یادگیری است و تمامی آپدیت‌های گوگل ادز را با علاقه دنبال می‌کند. این روحیه باعث شده که ما تسلط کافی در استفاده از امکانات گوگل ادز مثل Segmentation، شخصی‌سازی تبلیغات، استفاده از اسکریپت گوگل ادز، داینامیک ادز و ابزارهای جانبی آن مانند گوگل ادز ادیتور داشته باشیم.

تصــمیم‌گیری بر مبنای داده Data-Driven

داده‌ها برای تیم ما الهام‌بخش هستند و تمامی تصمیمات و فعالیت‌های ما بر همین اساس انجام می‌شود. کافیست 20 روز از شروع کمپین و پروژه بگذرد تا متوجه شویم به چه نمودارها و جدول‌هایی برای تحلیل نیاز داریم. نکته‌ی مهم دیگر، گزارش‌دهی داده‌ها در قالب داشبوردهای گوگل دیتا استودیو است که گزارش‌های بصری می‌سازد و خواندن و تحلیل داده‌های زیاد و دشوار را ساده و لذت‌بخش می‌کند.

آزمــون‌های A/B Test

برای بهبود نرخ تبدیل (CRO) و بهینه‌سازی گوگل ادز، معمولا پس از مدت یک ماه از شروع پروژه، شروع به انجام A/B تست می‌کنیم. این فعالیت حتی برای کسانی که از دیجیتال مارکتینگ چیز زیادی نمی‌دانند، می‌توان هیجان‌انگیز باشد. ما با همکاری تیم UX سایت، آزمون‌های A/B تستی را انجام می‌دهیم تا به Best Practice برسیم. این آزمون‌ها شامل تغییر فرم صفحات فرود، نوشته‌ها، دکمه‌های CTA و موارد دیگر است.

استفاده از سیستم تشخیص کلیک تقلبی

کلیک تقلبی (Click Fraud) از مشکلات همیشگی کمپین‌های گوگل ادز است؛ چون باعث هدر رفتن بودجه تبلیغات در گوگل می‌شوند. کلیک‌هایی که افراد یا ربات‌ها روی تبلیغات گوگل ادز انجام می‌دهند تا کلیک بالا برود اما نتیجه‌ای نداشته باشد جز هدر رفت پول. ما از سرویس تشخیص و جلوگیری click fraud استفاده می‌کنیم تا جلوی ورود ترافیک تقلبی به سایت از طریق گوگل ادز را بگیریم.

تــبلیغــات در گــوگــل (گوگل ادز)

ما به شما کمک می‌کنیم که با تبلیغات در گوگل مشتریان‌تان را چند برابر کنید.
 

اگر هم قبلا از تبلیغات گوگل ادز استفاده کرده باشید، به شما کمک می‌کنیم که با بهینه‌سازی گوگل ادز و با تبلیغات در گوگل حداقل %30 مشتری بیشتری جذب کنید؛ در حالی‌که هزینه‌هایتان حداقل %20 کاهش یافته.

تبلیغات در گوگل را چطور انجام می‌دهیم؟

ما به شما کمک می‌کنیم که با تبلیغات در گوگل مشتریان‌تان را چند برابر کنید.
 

اگر هم قبلا از تبلیغات گوگل ادز استفاده کرده باشید، به شما کمک می‌کنیم که با بهینه‌سازی گوگل ادز و با تبلیغات در گوگل حداقل %30 مشتری بیشتری جذب کنید؛ در حالی‌که هزینه‌هایتان حداقل %20 کاهش یافته.

 

بــهینه‌ســازی گوگل ادز

تخصص و هنر اصلی ما بهینه‌سازی کمپین گوگل ادز و کاهش هزینه جذب مشتری تبلیغات گوگل است. این که بهتر از دیگران از تبلیغات گوگل در ایران نتیجه بگیریم، برای ما مثل حل کردن یک پازل لذت‌بخش است؛ این پازل وقتی حل می‌شود که با حداقل CPC حداکثر Conversion را در تبلیغات گوگل به دست بیاوریم. بیشتر مشتریان ما تا چندین برابر هزینه‌ای که در تبلیغات گوگل به ما پرداخت می‌کنند از محل این بهینه‌سازی‌ها دوباره پس می‌گیرند.

 

 افزایش CTR

 

 افزایش Quality Score

 

 کاهش CPC

 

تــعرفه تــبلیغات گوگل

برای استفاده از تبلیغات در گوگل (تبلیغات گوگل ادوردز سابق)، به فراخور کسب و کارتان و همچنین اهدافی که در نظر دارید، از پلن‌های تعرفه تبلیغات گوگل ادز استفاده کنید. همچنین در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی تبلیغات گوگل دارید، با ما تماس بگیرید.

آشنایی با انواع تبلیغات در گوگل ادز

همانطور که گفتیم، متناسب با کسب و کار شما، نیازها و اهداف‌تان می‌توانیم از انواع تبلیغات گوگل ادز استفاده کنیم. ما بعد از مشاوره گوگل ادز با سرپرست تیم بازاریابی شما و براساس ترجیحات شما تصمیم می‌گیریم که از کدام نوع از تبلیغات گوگلی استفاده کنیم.

 

 

تبلیغــات سرچ گوگل ادز (Search Google Ads)

 

تبلیغات متنی گوگل ادز یا تبلیغات سرچ گوگل، ابتدایی‌ترین کاری است که تیم گوگل ادز فیکس سایت برای کسب و کارها انجام می‌دهد. از آنجایی که مشتریان بالقوه همیشه در گوگل دنبال محصولات و خدماتشان هستند، بنابراین استفاده از تبلیغات سرچ گوگل ادز بهترین پیشنهاد ماست. با تبلیغات متنی گوگل، بهترین رتبه در گوگل (Position) را خواهیم داشت و از طرف دیگر با بهینه سازی مداوم گوگل ادز سعی در کاهش هزینه جذب مشتری می‌کنیم.

 

تبلیغــات بنری گوگل ادز (Display Ads)

 

اگر بخواهید تبلیغات کسب و کار را در شبکه تصویری گوگل (Display Network) مثل جیمیل، یوتیوب، اپلیکیشن و وب‌سایت‌های مختلف استفاده کنید، ما از تبلیغات بنری گوگل ادز در شبکه تصویری گوگل استفاده می‌کنیم که به عنوان Display Ads شناخته می‌شود.

 

 

تبلیغــات بازاریابی مجدد در گوگل ادز

 

تبلیغات ریتارگتینگ (Retargeting) برای هدف قرار دادن مجدد کاربرانی که قبلا به سایت سر زده‌اند استفاده می‌شود. به طور مثال، کاربری که قبلا وارد سایت شده، چند محصول را دیده و خرید انجام داده یا اینکه سبد خرید را نیمه کاره رها کرده. با تبلیغات بازاریابی مجدد گوگل ادز می‌توانیم دوباره این کاربران را مورد هدف قرار دهیم و آن‌ها را به مشتری تبدیل کنیم. افزایش نرخ کانورژن (نرخ تبدیل) در بازاریابی مجدد گوگل ادز مزیت مهمی است.

 

 

تبلیغــات در یوتیوب

 

یوتیوب بیش از 2 میلیارد کاربر فعال در ماه دارد. به همین دلیل تبلیغات در یوتیوب از بهترین گزینه‌ها برای رساندن پیام کسب و کارها به کاربران و مشتریان است. یوتیوب بزرگ‌ترین تبلیغات پلتفرم تبلیغات بنری و ویدئویی دنیاست و در سال 202، حدود 85 درصد دیجیتال مارکترها از تبلیغات یوتیوب گوگل استفاده کردند. هزینه تبلیغات در یوتیوب بسته به جامعه هدف، نیاز و نوع تبلیغ یوتیوب متفاوت است. تبلیغات ویدئویی کوتاه غیر قابل skip، تبلیغات ویدئویی کوتاه با قابلیت skip، تبلیغات ویدئویی pre-roll و بنرهای تبلیغاتی در کانال‌های یوتیوب از انواع تبلیغات در یوتیوب هستند. هزینه تبلیغات در یوتیوب معمولا پایین‌تر از هزینه تبلیغات متنی گوگل ادز است که مزیت بزرگی به حساب می‌آید.

 

 

تبلیغــات جیمیل (Gmail Ads)

 

به دلیل استفاده گسترده کاربران اینترنتی از سرویس جیمیل، تبلیغات جیمیل هم راه خوبی برای دسترسی به این کاربران است. گوگل می‌گوید که تا سال 2023، کاربران جیمیل به 4.3 میلیارد نفر خواهند رسید؛ این یعنی پتاسنیل بالا برای دسترسی به افراد بیشتر و استفاده بهتر از تبلیغات جیمیلی. با تبلیغات جیمیل می‌توانیم بدون نیاز به سیستم ایمیل مارکتینگ، تبلیغات گوگل را به صندوق ایمیل کاربران بفرستیم. هدف‌گذاری درست و اصولی (Targeting) و بهینه‌سازی متن تبلیغ گوگل ادز، کمک زیادی به افزایش نرخ تبدیل، CTR و Reach خواهد کرد.

 

 

تبلیغــات دیسکاوری (Discovery Ads)

 

تبلیغات دیسکاوری گوگل، نوع دیگری از تبلیغات گوگل است که در بخش discovery گوگل قابل مشاهده است. کاربرانی که از اپلیکیشن گوگل استفاده می‌کنند (اندرویدی و آیفونی) قادر به دیدن تبلیغات دیسکاوری هستند. متخصص گوگل ادز، این نوع تبلیغات براساس ترجیحات و علاقمندی‌های کاربر در بخش‌های مختلف (موسیقی، اخبار، تکنولوژی و …) و جستجوهای او می‌سازد و به او نشان می‌دهد. تبلیغات دیسکاوری، تبلیغات شخصی‌سازی شده گوگل محسوب می‌شوند.

 

 

تبلیغــات نصب اپلیکیشن با گوگل ادز

 

برای استفاده از تبلیغات نصب اپلیکیشن در گوگل، می‌توان از گوگل ادز استفاده کرد. چنانچه بخواهید کاربران موبایلی، اپلیکیشن موردنظر شما را نصب کنند یا اینکه فعالیت موردنظری در اپلیکیشن انجام دهند، از کمپین اپلیکیشن گوگل ادز می‌توان استفاده کرد.

 

تبلیغــات Segmentation & Customization

 

یکی دیگر از انواع تبلیغات بازاریابی مجدد گوگل ادز (ریتارگتینگ)، تبلیغات سگمنتی و شخصی‌سازی شده است. در این نوع تبلیغات، نوع کمپین هدفمندتر انتخاب می‌شود. مثلا اگر کاربری از صفحه تور اروپا سایتی گردشگری بازدید کرده، متخصص گوگل ادز ما هم تبلیغ تور اروپا (همانی که دنبالش بوده) را به او نشان می‌دهد. استفاده از سگمنتیشن و customization تبلیغات گوگل ادز کارایی‌هایی فراوانی دارد و به بهینه‌سازی گوگل ادز کمک زیادی می‌کند. در نظر بگیرید اگر سازمانی، کمپین بزرگی برای شب یلدا اجرا کند، ما می‌توانیم از طریق تبلیغات Segmentation و شخصی‌سازی شده، کاربران را در گروه‌های مختلفی دسته‌بندی کنیم و تبلیغ هر گروه را مشخصا برای همان گروه بسازیم و به آن‌ها نشان دهیم.

 

 

تبلیغــات گوگل ادز براساس بازدیدکنندگان رقبا

 

اگر دنبال این هستید که بازدیدکنندگان و کاربران وب‌سایت یا اپلیکیشن رقبا را مورد هدف قرار دهید و از تبلیغ گوگل ادز استفاده کنیم، ما می‌توانیم برای شما این کار را انجام دهیم. در این روش، ما کاربران وب‌سایت رقبا را مورد هدف قرار می‌دهیم. به طور مثال، ما یک شرکت فروش بلیط هواپیما هستیم و دنبال مشتری جدید می‌گردیم. با تنظیمات کمپین گوگل ادز برای هدف قرار دادن مشتریان و کاربران سایت علی بابا، می‌توانیم به سریع‌ترین شکل ممکن، مشتری جدید پیدا کنیم که به افزایش آگاهی (Awareness) هم منجر خواهد شد.

 

سوالات متداول درباره تبلیغات در گوگل

تبلیغات گوگل (Google Ads) سرویس تبلیغات کلیکی گوگل است که شامل تبلیغات متنی در موتور جستجوی گوگل، تبلیغات در یوتیوب، تبلیغات جیمیل (Gmail Ads)، تبلیغات نصب اپلیکیشن و تبلیغات بنری است.
 
دسترسی به میلیون‌ها کاربر فعال در سراسر جهان مزیت بزرگ تبلیغات گوگل ادز است. با استفاده درست از تبلیغات گوگل ادز و بهینه‌سازی کمپین‌ها، مطمئن باشید که می‌توان میزان فروش را چندین برابر کرد.
 
از آنجایی که گوگل، دامنه‌ی .ir را تحریم کرده، امکان استفاده از دامنه .ir برای تبلیغات گوگل ادز ممکن نیست. بهترین کار این است که تبلیغات گوگل ادز را روی دامنه‌ای به غیر .ir انجام دهیم. پیشنهاد نمی‌کنیم که از دامنه .ir برای تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنید، چون به احتمال زیاد منجر به تعلیق توسط گوگل ادز خواهد شد، با این حال اگر دنبال تبلیغ روی .ir هستید، ما روش‌هایی را برای این کار می‌شناسیم.
 
به جز هزینه هر کلیک برای کلمات کلیدی، امتیاز کیفی تبلیغ به 3 عامل دیگر هم بستگی دارد: تناسب متن تبلیغ با کلمه کلیدی (Ad Relevancy)، تعداد کلیک‌های مورد انتظار (Expected CTR) و کیفیت صفحه فرود (Landing page experience). در تناسب متن تبلیغ با کلمه کلیدی، ما از روش‌های بهینه‌سازی استفاده خواهیم کرد تا متن تبلیغ با کلمات کلیدی انتخابی متناسب باشد. از طرف دیگر، هرچقدر متن تبلیغ قانع‌کننده‌تر باشد و تبلیغات گوگلی جذابی بنویسیم، نرخ CTR بالاتری هم خواهیم داشت؛ یعنی نمایش (ایمپرشن) بیشتر و کلیک بالاتر. در آخر هم باید به کیفیت صفحه فرود یا لندینگ پیج توجه کنیم. باید مطمئن باشیم که صفحه فرود نیازهای کاربر را به درستی و آسانی پاسخ می‌دهد یا او را وارد بازی پیچیده‌ای می‌کند.
 
برای شارژ اکانت گوگل ادز می‌توان از کارت‌های بانکی بین‌المللی مثل مسترکارت و ویزا کارت استفاده کرد. این را هم توجه داشته باشید که برای استفاده از کارت بانکی بین‎المللی برای شارژ اکانت گوگل ادز، باید از طریق بانک به گوگل ادز اجازه برداشت پول را بدهید.
 
برای خرید اکانت گوگل ادز، نیازی به پرداخت هزینه نیست. همین الان می‌توانید با حساب جیمیل خود اکانت گوگل ادز بسازید اما برای استفاده از خدمات گوگل ادز و نوشتن تبلیغ گوگل ادز باید حساب را با کارت بانکی بین المللی شارژ کنید.
 
گوگل ادز 4 نوع کلمه کلیدی (Keyword match types) را در اختیار متخصص گوگل ادز قرار می‌دهد تا از آن‌ها استفاده کند: کلمه کلیدی عمومی (broad match)، کلمه کلیدی دقیق (exact match)، کلمه کلیدی عبارتی (phrase match) و کلمه کلیدی منفی (negative keyword).
 
بسته به کسب و کار و اهدافی که دنبال می‌کنید، باید از کلمات کلیدی درست و مرتبط استفاده کنید. منتوریکس همیشه پیشنهاد می‌کند که از کلمات کلیدی phrase match یا exact match استفاده کنید؛ چون در این صورت امکان از دست رفتن هزینه و پایین بودن عملکرد کمپین کم می‌شود.
 
کیورد ریسرچ برای پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی کسب و کار شما، کار مهم و زمان‌بری است. معمولا تیم سئو یا بازاریابی سرنخ‌های خوبی به شما خواهد داد. با این حال، خودتان هم باید برای کمپین گوگل ادز، کیورد ریسرچ انجام دهید. منتوریکس هم می‌تواند هنگام ساخت کمپین گوگل ادز در این زمینه به شما کمک کند.
 
متناسب با کشور کارت بانکی بین‌المللی و آدرس ثبت شده هنگام ساخت اکانت گوگل ادز، ارز هم متفاوت خواهد بود.
 
نحوه نمایش تبلیغات در صفحه اول گوگل ادز به میزان بودجه، هزینه کلیک (bid)، کیفیت صفحه فرود و در کل امتیاز کیفی تبلیغ بستگی دارد. بنابراین نمی‌توان تضمین 100 درصد داد که همیشه در رتبه 1 گوگل باشید. با این حال، ما با استراتژی‌های مشخصی تلاش می‌کنیم که تبلیغات متنی کسب و کارها را در بیشتر از 80 یا 90 درصد مواقع در رتبه 1 گوگل نگه داریم.
 
با توجه به تحریم بودن ایران توسط گوگل ادز، انتخاب مستقیم موقعیت جغرافیایی ایران برای نمایش تبلیغات در گوگل میسر نیست. با این حال، ما می‌توانیم با تنظیمات خاصی که طی سال‌ها تجربه بدست آوردیم، تبلیغات را در شهرهای مختلف ایران یا کشور ایران نمایش دهیم.
 
امکان تبلیغ همزمان چند سایت در گوگل ادز وجود دارد. در یک اکانت گوگل ادز می‌توان برای هر سایت، کمپین جداگانه‌ای تعریف کرد و همزمان آن‌ها را فعال کرد. با این حال، ما همیشه توصیه می‌کنیم که برای هر کسب و کار و وب‌سایت، یک اکانت جداگانه گوگل ادز بسازید.
 
به هیچ‌وجه. ساختار تبلیغات کلیکی گوگل به گونه‌ای است که تبلیغ‌دهنده یا متخصص گوگل ادز باید برای راه‌اندازی کمپین، اقدام به شارژ اکانت گوگل کند و هزینه کلیک هر کلمه کلیدی را مشخص کند. بنابراین تبلیغات رایگان گوگل ادز وجود ندارد.

نمونه کار های ما

سایت خدمات ساختمانی Q خدمات
طراحی سایت
مشاهده سایت
سایت همپایاب "همخواه"
طراحی سایت
مشاهده سایت
سایت انگلیسی Arielo
طراحی سایت
مشاهده سایت
سایت آموزش ریاضی
طراحی سایت
مشاهده سایت
فروشگاه پوشاک و سیسمونی شارکوک
طراحی سایت
مشاهده سایت
فروشگاه لوازم آرایشی هانامی لند
طراحی سایت
مشاهده سایت
دیجی املاک نیایش
طراحی سایت + اپلیکیشن
مشاهده سایت
فروشگاه محصولات گربه پتزنگ
طراحی سایت
مشاهده سایت
شرکت پارس صنعت
طراحی سایت
مشاهده سایت
فروشگاه اینترنتی کارت
طراحی سایت
مشاهده سایت
وبسایت حقوقی دکتر فرهادی
طراحی سایت
مشاهده سایت
فروشگاه لباس زیر زنانه لاو
طراحی سایت + سئو
مشاهده سایت
مجله روانشناسی رادیوبینا
طراحی سایت اختصاصی + سئو
مشاهده سایت
انجمن روانشناسی
طراحی سایت MVC + سئو
مشاهده سایت
oainsider آربیتراژ محصولات آمازون
(سئو و طراحی سایت انگلیسی)
مشاهده سایت
مجله رومگ
سئو، طراحی سایت
مشاهده سایت
نمونه کار های بیشتر
برای مشاهده باقی نمونه کار ها با ما تماس بگیرید.
تماس با ما
قبلی
بعدی